Спорт

Збірна України з баскетболу зіграє проти кращих гравців світу

Національна баскетбольна команда вийшла в фінал товариського турніру, де боротиметься з Іспанією

У чемпіонаті України з футболу відмінено "Золотий матч"

Прем’єр-ліга і Федерація футболу України прийняли рішення відмовитися від проведення так званого «Золотого матчу»

Українець Павло Коростильов встановив світовий рекорд на юнацькій олімпіаді в Китаї

Павло Коростильов не тільки посів перше місце у змаганнях з кульової стрільби, а й встановив новий світовий рекорд у цій дисципліні, набравши 203,4 бала. Це на 0,6 очка більше ніж попереднє досягнення, яке він же встановив цього року

Українські синхроністи виграли Євро-2014 у комбінованій програмі

Наші синхроністки на європейській арені продовжують радувати українських вболівальників своїми досягненнями. Збірна команда України з синхронного плавання у комбінованій програмі виборола медаль найвищого ґатунку

Україна відмовилася від проведення чемпіонату світу з хокею

Україна відкликала заявку на проведення чемпіонату світу з хокею 2015 в першому дивізіоні в групі А. Про це повідомили в Федерації хокею України

Українка Людмила Оляновська завоювала срібну медаль на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Людмила Оляновская посіла друге місце у змаганнях зі спортивної ходьби на 20 кілометрів на чемпіонаті Європи з легкої атлетики, який проходить в Швейцарії

Жіноча збірна України обіграла Росію на шаховій Олімпіаді

Жіноча збірна України виграла принциповий поєдинок проти Росії в десятому турі Всесвітньої шахової Олімпіади, яка проходить в норвезькому Тромсе. Перемогу Україні принесла досвідчена Наталія Жукова

Українці тріумфували на міжнародному турнірі із дартсу, що проходив в Луцьку

В обох дисциплінах VIII міжнародного турніру із класичного дартсу "Кубок Волині-2014" перемогли українці. Власне, змагання є рейтинговими у національній першості

Український каноїст Чебан став чемпіоном світу з веслування

Олімпійський чемпіон з веслування, українець Юрій Чебан виграв золоту медаль на чемпіонаті світу. Спортсмен виграв фінальний заїзд на дистанції 200 метрів. Про це повідомили на офіційному сайті змагань

У зоні АТО загинув Ігор Присяжнюк - багаторазовий чемпіон України з веслування

7 серпня в зоні АТО на кордоні з Луганською областю загинув український спортсмен Ігор Присяжнюк. Службу в Армії він поєднував зі спортивною кар'єрою. Ігор Присяжнюк був багаторазовим учасником і призерам чемпіонатів України, міжнародних змагань в складі збірної команди України.

Український боксер Євген Хитров розправився з суперником за 30 секунд

Український боксер Євген Хитров (6-0, 6 КО) здобув чергову перемогу на професійному ринзі, нокаутувавши за 30 секунд американця Віллі Форчуна (17-2, 8 КО)

Суперник Кличко натякнув, що українець приймає допінг

Болгарин Кубрат Пулєв продовжує вести моральний пресинг на свого майбутнього суперника

Перша в історії французького футболу тренер-жінка почала кар'єру з поразки

Француженка Коррін Дьякр стала першою жінкою в провідних європейських чемпіонатах, під керівництвом якої чоловіча професійна команда провела офіційний матч

В Україні відбувся чемпіонат Європи-2014 з автомодельного спорту

У місті Стрию, що на Львівщині, на кордодромі центрального міського стадіону «Сокіл», успішно завершився 63-й за ліком чемпіонат Європи з автомодельного спорту (кордові моделі) та етап Кубка Європи серії «Грен-шлем», ІІ ранг

На Донбасі загинув представник миколаївських ультрас під іменем Балаган

Під час участі в АТО на Донбасі загинув учасник миколаївського руху ультрас, який воював у складі батальйону "Азов"

Росії радять відмовитися від проведення Чемпіонату світу з футболу-2018

Відомий російський коментатор Володимир Перетурін закликав Росію відмовитися від ЧС-2018. Він вважає, що проведення чемпіонату світу обійдеться занадто дорого його країні

Паралімпійська збірна України з футболу стала чемпіоном Європи

Паралімпійська збірна України з футболу виграла золото континентального чемпіонату в Португалії

Росія "анексувала" кримські футбольні клуби. ФІФА і УЄФА можуть застосувати максимально жорсткі санкції

Тепер у ФІФА і УЄФА є всі підстави застосувати до РФС максимально жорсткі санкції. Європейський футбольний союз може позбавити Росію єврокубковій квоти в Лізі Чемпіонів і Лізі Європи, а Міжнародна федерація футболу отримала всі підстави для позбавлення Росії права на Чемпіонат світу 2018 року

Помер знаменитий український футболіст Валентин Белькевич

На 42-му році життя помер знаменитий динамівський футболіст і тренер Валентин Белькевич

Світовий рекорд Сергія Бубки не можуть побити вже 20 років

20 років тому, 31 липня 1994 року, багаторазовий чемпіон Сергій Бубка в італійському Сестрієре поставив світовий рекорд зі стрибків із жердиною - 6,14 м на відкритому стадіоні