Спорт

Росію можуть позбавити прав на проведення всіх міжнародних спортивних змагань

В списку санкцій фігурують такі турніри, як чемпіонат світу з футболу 2018 року, світова першість з хокею 2016 і світовий форум з плавання-2015. Також планується заборонити проведення в Росії етапу Гран-прі Формули-1 в Сочі. Санкції можуть бути затверджені вже 23 вересня

У Польщі не погодилися прийняти українських хокеїстів в свій чемпіонат

Польська сторона в цілому позитивно і з ентузіазмом сприйняла ідею виступу українців у їх лізі, однак через низку формальностей була змушена відмовити

Бондаренко завоював Континентальний кубок IAAF

Український легкоатлет Богдан Бондаренко став переможцем Континентального кубка. Про це повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України

Американці виграли чемпіонат світу з баскетболу

Баскетболісти США стали переможцями XVII чемпіонату світу, який завершився в Іспанії

Легенда світового хокею Вейн Грецкі підтримав Україну в боротьбі проти Росії

Один з найвідоміших спортсменів XX століття, легенда НХЛ і збірної Канади Вейн Грецкі відвідав в Торонто гала-концерт, присвячений Україні

Українка Ірина Харів здобула "бронзу" на ЧС-2014 з боротьби

Українська збірна завоювала другу медаль чемпіонату світу-2014 з вільної, жіночої та греко-римської боротьби в Ташкенті (Узбекистан). "Бронзу" у ваговій категорії до 55 кг виграла Ірина Харів з Івано-Франківська

Шумахер виписаний з лікарні і прямує додому

Семиразовий чемпіон "Формули-1" німець Міхаель Шумахер виписаний з швейцарською клініки і продовжуватиме реабілітацію в домашніх умовах

Чотири країни спільно проведуть відібраний в України Євробаскет-2015

Хорватія, Франція, Німеччина і Латвія спільно проведуть Чемпіонат Європи з баскетболу серед чоловічих команд 2015 року

Померла 7-разова чемпіонка України з баскетболу Марина Дорошенко

7 вересня, на 33-му році життя після важкої хвороби померла екс-гравець збірної України з баскетболу Марина Дорошенко (Хабарова)

Ще одна українська шахістка стала росіянкою і йде в депутати від партії Жириновського

Колишня українська шахістка з Феодосії Оксана Грицаєва виступатиме за Росію. Крім того, спортсменка балотуватиметься в депутати від партії ЛДПР Володимира Жириновського

Знаменитий гонщик Міхаель Шумахер йде на поправку

Колишній керівник команди "Феррарі" Стефано Доменікалі заявив, що стан здоров'я Шумахера поступово поліпшується

Ряд країн ЄС запропонували виключити Росію з ФІФА та УЄФА

Деякі країни Європейського союзу запропонували призупинити членство Росії в Міжнародній федерації футбольних асоціацій і Союзі європейських футбольних асоціацій

Українець Святослав Михайлюк став наймолодшим гравцем в історії ЧС з баскетболу

Форвард збірної України Святослав Михайлюк, котрий у неділю, 31 серпня, вийшов на паркет в зустрічі другого туру попереднього етапу ХVІІ чемпіонату світу проти збірної Фінляндії (76:81), став наймолодшим гравцем в історії чемпіонатів світу

Член збірної України з боксу Артем Усик поїхав воювати у зону АТО

Член національної збірної України з боксу Артем Усик добровільно увійшов до складу Національної гвардії України

Роналду визнаний кращим футболістом Європи 2014 за версією UEFA

Кріштіану Роналду є переможцем Ліги чемпіонів-2013/14. Він став кращим бомбардиром чемпіонату Іспанії, забивши 31 м'яч в 33 зустрічах

Президент УЄФА розповів, коли Росія та Україна будуть говорити про кримські клуби

Питання з футбольними клубами Криму буде обговорюватися 18 вересня ц.р., коли президенти Російського футбольного союзу та Федерації футболу України приїдуть в штаб-квартиру УЄФА в швейцарському Ньоні

Перша ракетка України Еліна Світоліна програла на старті US Open-2014

Українська тенісистка Еліна Світоліна не змогла подолати стартовий бар’єр Відкритого чемпіонату США – US Open-2014

Кличко скасував бій з Пулєвим через травму

Чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями IBF, WBA, WBO і IBO, український боксер Володимир Кличко скасував бій з болгарином Кубратом Пулєвим через пошкодження сухожилля

Кинутий з трибуни камінь убив футболіста

Нападаючий алжирського клубу "Кабілія" Альберт Ебоссе помер після того, як йому в голову потрапив камінь, кинутий з трибуни. Трагедія сталася на стадіоні в Тізі-Узу наприкінці зустрічі першості країни проти "УСМ Алжир"