Спорт

Помер останній учасник першої Формули-1

Автогонщик Робер Манзон помер у своєму будинку на півдні Франції у віці 97 років. Він був єдиним живим учасником першого чемпіонату Формули-1 1950-го року

"Реал" в десятий раз поспіль визнали найбагатшим клубом світу

Мадридський "Реал" в десятий раз поспіль очолив список найбагатших футбольних клубів світу, який щорічно складається консалтинговою компанією Deloitte. Про це повідомляється на офіційному сайті організації

У зоні АТО загинув український футболіст Дмитро Фурдик

Екс-гравець клубу "Дніпропетровські Ракети" (американський футбол), "кіборг" 93 бригади Дмитро Фурдик загинув як герой

Українська тенісистка Еліна Світоліна пройшла до другого кола Australian Open

На Відкритому чемпіонаті Австралії успішно стартувала українська тенісистка Еліна Світоліна

Україна відмовилася від проведення чемпіонату Європи з баскетболу 2017

Україна відмовилася від права проведення чемпіонату Європи з баскетболу 2017 року. Про це повідомив міністр у справах молоді та спорту Ігор Жданов

Роналду визнаний найкращим гравцем Португалії всіх часів

Форвард Реала Кріштіану Роналду визнаний найкращим гравцем в історії португальського футболу. Цю нагороду заснувала федерація футболу Португалії

Український біатлоніст Седнєв попався на вживанні допінгу

Міжнародний союз біатлоністів повідомив про позитивний аналізі допінг-проби А колишнього біатлоніста збірної України Сергія Седнєва. Позитивна проба була взята 22 січня 2013 в Антхольці

Кращим футболістом світу назвуть Роналду, а кращим тренером - Лева

Володарем "Золотого м'яча" кращим футболістом планети вдруге поспіль стане португальський нападаючий "Реала" і збірної Португалії Кріштіану Роналду

Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла у півфінал турніру в Брісбені

Еліна Світоліна вийшла у півфінал турніру з призовим фондом $1,000,000

Українські біатлоністи тріумфально перемогли на Різдвяній гонці в Німеччині

Український дует у складі Валі Семеренко та Сергія Семенова здобув перемогу на традиційній Різдвяній гонці, яка відбулася в німецькому Гельзенкірхені

Українець Сергій Лебідь визнаний кращим легкоатлетом Європи

Український бігун Сергій Лебідь, який спеціалізується в бігу на довгі дистанції і в кросі, став кращим легкоатлетом Європи

Помер Олександр Кравченко - український баскетболіст

На 53-му році пішов з життя багаторічний лідер і капітан луганського "Спартака" Олександр Кравченко

В Ізраїлі футболіста дискваліфікували на 99 років

Футбольна асоціація Ізраїлю дискваліфікувала гравця клубу п'ятого дівізіону "Сегев Шалом" Аттафа Абу Біляла на 99 років

Українська тенісистка Олександра Корашвілі вийшла у фінал турніру ITF в Туреччині

Одеська тенісистка Олександра Корашвілі в парі з болгаркою Еліцою Костовою вийшла у фінал турніру ITF з призовим фондом 50 000 доларів, який проходив у турецькій Анкарі

13-річна фігуристка Рената Оганесян стала наймолодшою чемпіонкою України

У Києві пройшов черговий чемпіонат країни з фігурного катання. На відміну від минулорічного, що проводився в Палаці спорту та ще й у рамках міжнародного турніру, нинішній організували на ковзанці на вулиці Шалетт

Відомий український біатлоніст Сергій Седнєв раптово вирішив завершити кар'єру

Бронзовий призер чемпіонату світу, переможець чемпіонатів Європи та призер етапів Кубка світу, багаторічний капітан чоловічої збірної України з біатлону Сергій Седнєв прийняв рішення завершити кар'єру

Валентина Семеренко здобула "бронзу" у спринті на Кубку світу з біатлону

Семеренко вже втретє у нинішньому біатлонному сезоні піднімається на п'єдестал пошани. Цього разу українка стала третьою у спринті на етапі Кубку світу у словенській Поклюці

Українська біатлоністка Анастасія Меркушина здобула срібло у спринтерській гонці

Українські біатлоністи продовжили серію успішних виступів на Кубку IBU, що триває в Австрії. Анастасія Меркушина посіла друге місце у спринтерській гонці Кубка IBU в Обертілліасі

Українець Андрій Кухарчук став абсолютним чемпіоном світу з класичного бодібілдингу

Культурист зі Львова Андрій Кухарчук став абсолютним чемпіоном світу з класичного бодібілдингу. Спортсмен виступав у категорії «понад 180 см». Змагання відбувалися в Іспанії в Ла-Нусі під егідою федерації IFBB

Український гімнаст Олег Верняєв виграв престижний кубок в США

Український гімнаст Олег Верняєв виграв міжнародний турнір і став володарем головного трофею "Кубка Люкіна"