Спорт

Українські каратисти завоювали шість медалей на чемпіонаті Європи

7 травня, в Туреччині, в місті Ізміт відбулися фінальні змагання чемпіонату Європи з карате. У збірної України шість медалей, серед яких дві - золоті. Про це повідомила Українська федерація карате

Віталій Кличко високо оцінив бій брата з Джошуа

Віталій Кличко прокоментував поразку Володимира Кличко в останньому бою, що відбувся в Лондоні проти Ентоні Джошуа

Німці закликали позбавити Росію права брати участь в ОІ-2018

Голова комітету бундестагу у справах спорту Дагмар Фрайтаг закликала позбавити російських спортсменів права брати участь в зимових Олімпійських іграх 2018 року в південнокорейському Пхенчхані

Маверік Віньялес виграв Гран-прі Аргентини MotoGP

Гонщик "Ямахи" Маверік Віньялес виграв Гран-прі Аргентини MotoGP через те, що Марк Маркес не впорався з керуванням і вилетів в гравій

Українець став чемпіоном Європи з важкої атлетики

Український штангіст Олександр Пелешенко на чемпіонаті Європи з важкої атлетики в Спліті підтвердив свій статус найсильнішого атлета в категорії до 85 кг

Футболістам ФК "Волинь" 7 місяців не платять зарплату

Керівництво футбольного клубу "Волинь" винне футболістам зарплату вже за сім місяців, що є рекордним періодом по заборгованостях за час виступів хрестоносців в УПЛ

Збірна Китаю може вигнати футболіста за зраду дружині

Дружина захисника "Гуанчжоу Фулі" і збірної Китаю Цзяна Чжіпена, має намір добитися виключення футболіста з команд. Причиною стало те, що гравець зраджував їй з іншою дівчиною

У Німеччині обговорили можливий бойкот ЧС-2018 в Росії

З тих пір, як в 2008 році ФІФА вирішила провести світову першість в РФ, ситуація з громадянським суспільством в цій країні різко погіршилася

Олександр Усик кинув боксерський виклик Тоні Белью

Чемпіон світу за версією WBO у важкій вазі Олександр Усик (11-0-0, 10 КО) готовий зустрітися на рингу з володарем поясу WBC Тоні Тоні Белью (29-2-1, 20 КО)

Українські боксери завоювали 5 медалей чемпіонату Європи

Чоловіча збірна України з боксу здобула повний комплект нагород чемпіонату Європи серед боксерів не старше 22-х років

Українка названа кращим снайпером в біатлоні 2016/17

Українська біатлоністка Ірина Варвинець названа кращим снайпером змагального сезону 2016/17 в світовому біатлоні

Український гімнаст Верняєв завоював золото на етапі Кубка світу в Німеччині

Чемпіон на брусах Олімпіади-2016 в Ріо Олег Верняєв завоював золото в категорії багатоборстві на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики EnBW DTB-Pokal World Сup 2017

В Італії хочуть поставити пам'ятник Марадоні

В італійському Неаполі хочуть поставити пам'ятник зірці аргентинського і світового футболу Дієго Марадоні. Для цього вже створено спеціальний фонд, який постарається зібрати для цього 30 тисяч євро

Українська лучниця Вероніка Марченко стала чемпіонкою Європи

23-річна львів'янка Вероніка Марченко не залишила жодних шансів росіянці Євгенії Тимофієвій, перегравши її в фіналі з рахунком 6:0

Українка визнана кращою тенісисткою планети

Кращою тенісисткою світу в лютому визнана перша ракетка України Еліна Світоліна

Українська дзюдоїстка Дарина Білодід виграла міжнародний турнір

Дарина Білодід виграла міжнародний турнір Eurоpean Judo Open Women, який проходив в столиці Чехії Празі

В НХЛ з'явилася нова команда Голден Найтс

"Вегас Голден Найтс" офіційно став членом Національної хокейної ліги

Шаховою королевою 2017 стала китаянка Тань Чжун'ї

В Тегерані визначилася нова чемпіонка світу з шахів. Нею стала китаянка Тань Чжун'ї яка в супер фіналі перемогла українську шахістку Анну Музичук

Український боєць Віктор Сафронюк виграв чемпіонат світу в Росії

Український боєць змішаних єдиноборств ММА Віктор Сафронюк завоював "золото" юніорського чемпіонату світу, який проходив в російському Ярославлі