Українські каратисти завоювали шість медалей на чемпіонаті Європи

5849

7 травня, в Туреччині, в місті Ізміт відбулися фінальні змагання чемпіонату Європи з карате. У збірної України шість медалей, серед яких дві - золоті. Про це повідомила Українська федерація карате.

У зв'язку з таким результатом, Україна здобула четверте місце в командному заліку серед країн Європи, випередили українську збірну Туреччина, Італія та Іспанія.

Цілих дві золотих медалі завоювала двадцятип'ятилітня Катерина Крива зі Львова. Першу дівчина здобула в рамках командних змагань в складі збірної.

У першому колі українки Катерина Крива, Анастасія Мястковская, Аніта Серьогіна, Анжеліка Терлюга перевершили Македонію і перемогли з рахунком 2:1. В 1/4 фіналу українська збірна перемогла команду Австрії, а в півфіналі вирвала заслужену перемогу у словенок. У неділю, 7 травня, українська збірна отримала першість в дуелі з Туреччиною.

Друге золото Катерина отримала в жіночому куміте в категорії до 50 кг. Золоту медаль мешканка Львова отримала, завдяки бою з представницею Німеччини Дуйгу Бугур, яку і перемогла, ставши однією із зірок чемпіонату Європи.

"Я неймовірно щаслива і я не можу повірити в те, що тут сталося. Я дуже рада за себе, за свого тренера, за свою команду. У мене немає слів, щоб описати те, що я відчула тут сьогодні! Стільки емоцій! Це безумство!" - поділилася з журналістами Катерина.

Срібло Україні приніс Станіслав Горуна з чоловічої збірної. Дійшовши до фіналу в категорії куміте до 75 кг, Станіслав віддав перемогу італійцю Луїджі Буса.

У командних категоріях куміте чоловіча збірна України здолала збірну Німеччини в матчі за 3-е місце і отримала бронзову нагороду чемпіонату. Серед українських спортсменів виділилися Станіслав Горуна, Ярослав Горуна, Валерій Чоботар, Андрій Торошанко, Костянтин Цимбал та Ігор Ухніч. Бронзу Україні принесли в змаганнях серед жінок Анжеліка Терлюга і Аніта Серьогіна.

Джерело: MIGnews.com.ua