Спорт

UEFA введе біологічні паспорти для футболістів

UEFA в рамках кампанії з боротьби з допінгом вирішив стежити за змінами в організмі спортсменів за допомогою біологічного паспорта

Марокко відмовилося проводити Кубок Африки з футболу через епідемію Еболи

Влада Марокко відмовилася від проведення Кубка африканських націй (КАН) з футболу у зв'язку з епідемією хвороби, викликаної вірусом Ебола в Західній Африці

В Одесі вперше пройшов Чемпіонат України з велоспорту

В Одесі завершилася багатоденна велогонка - Чемпіонат України з велоспорту на шосе. Гонка, яка мала відбутися у Феодосії, вперше пройшла вулицями міста та області

П'яному румунському футболістові Адріану Муту відмовили в індійській візі

Відомому румунському футболістові Адріану Муту відмовили в отриманні візи до Індії, так як він прийшов в посольство в стані сильного алкогольного сп'яніння

На матчі Росія-Молдова російські фанати славили Гиркіна, Безлера і Новоросію

Під час відбіркового матчу на Чемпіонат Європи-2016 Росія - Молдова уболівальники російської збірної вивісили портрети бойовиків, що розгорнули війну на сході України

Близько 100 українських уболівальників затримані КДБ Білорусі

Близько 100 українських уболівальників затримані КДБ Білорусі після поєдинку відбіркового турніру Євро-2016 між місцевою та української збірної в Борисові на якому Україна перемогла з рахунком 0: 2

Президент НОК України Сергій Бубка переобраний на новий термін

7 жовтня відбулася ХХІХ звітно-виборна Генеральна асамблея Національного олімпійського комітету України, на якій Сергій Бубка був переобраний на пост президента на наступне чотириріччя, передає офіційний сайт НОК України

Загинув український футболіст Сергій Закарлюка

У понеділок, 6 жовтня, в автомобільній катастрофі загинув колишній півзахисник національної збірної України з футболу Сергій Закарлюка

Ультрас українських клубів починають спільну акцію проти УЄФА

Голова фанатської організації «Завжди вірні» Тарас Павлів розповів, чому фанати починають акції проти УЄФА, та хто кинув фаєр у штрафний майданчик Андрія П’ятова наприкінці матчу «Шахтар» – «Порту»

Старт чемпіонату України з баскетболу перенесений на 10 жовтня

Старт чемпіонату української баскетбольної Суперліги перенесений на тиждень - з 4 на 10 жовтня. Про це повідомляє прес-служба Асоціації баскетбольних клубів України (АБКУ) "Суперліга"

Для проведення хокейного чемпіонату України не вистачає однієї команди

Для проведення хокейного чемпіонату України не вистачає однієї команди: попередня домовленість у Федерації хокею існує тільки з трьома клубами - київськими "Генералами", ХК "Кременчук" і харківським "Вітязем"

Український першокурсник Олександр Бортник став чемпіоном світу з шахів

У вівторок, 30 вересня, в Дурбані, ПАР, завершився чемпіонат світу з шахів. У віковій групі серед юнаків до 18 років переможцем став миколаївський студент Олександр Бортник

Український тенісист Сергій Стаховський переміг на турнірі у Франції

Український тенісист Сергій Стаховський став переможцем крупного челленджера з призовим фондом 106 500 євро в Орлеані, Франція. У фіналі киянин під 6 номером, обіграв п'яту ракетку турніру Томаса Белуччі з Бразилії: 6-2 7-5

Українські гімнастки завоювали медаль чемпіонату світу

Збірна України з художньої гімнастики у складі Анни Різатдінової, Вікторії Мазур і Елеонори Романової завоювала бронзові медалі в командному заліку, набравши в сумі за чотири вправи (обруч, м'яч, булави, стрічка) 135,515 бала

Українка Анна Соловей виграла срібло чемпіонату світу з велоспорту

В Іспанії завершилася жіноча гонка. 22-річна луганчанка Ганна Соловей виграла срібло чемпіонату світу з велоспорту в іспанському місті Понферрада

Збірна Польщі виграла чемпіонат світу з волейболу

Волейболісти збірної Польщі стали переможцями домашнього чемпіонату світу. У фінальному матчі, який пройшов в Катовіце, поляки виграли у команди Бразилії з рахунком 3:1 (18:25, 25:22, 25:23, 25:22)

Син Шумахера став віце-чемпіоном світу по картингу

"Звичайно, я дуже пишаюся цим результатом. Але я хочу бути чемпіоном світу. Це тільки початок моєї кар'єри", - сказав Бетч

Володимир Кличко має намір виграти всі чемпіонські пояси

Володимир Кличко, який є володарем чотирьох чемпіонських поясів, висловив намір провести поєдинок з переможцем бою Бермейн Стіверн (Канада) - Деонтей Вайлдер (США), в якому буде розіграний титул за версією WBC

Українка Юлія Ткач стала чемпіонкою світу з вільної боротьби

Волинянка Юлія Ткач стала переможницею у ваговій категорії 63 кг на світовій першості з вільної боротьби, що проходила в Ташкенті