Українські синхроністи виграли Євро-2014 у комбінованій програмі

973

Наші синхроністки на європейській арені продовжують радувати українських вболівальників своїми досягненнями. Збірна команда України з синхронного плавання у комбінованій програмі виборола медаль найвищого ґатунку!

Наші дівчата – Ганна Волошина, Лоліта Ананасова, Олександра Сабада, Катерина Садурська, Олена Гречихіна, Анастасія Савчук, Катерина Резнік, Ольга Золотарьова, Олександра Кашуба, Ксенія Сидоренко – посіли найвищу сходинку на п’єдесталі пошани європейської першості, що триває в Берліні.

Переможна сума нашої команди – 94,4333. На другому місці іспанки, на третьому – італійки, інформує офіційний сайт НОК України.

Нагадаємо, що раніше українські синхроністки завоювали ще три медалі. Але вчора ввечері Україна завоювала першу в своїй історію золоту медаль на чемпіонаті Європи!

Додамо, що сьогодні, 18 серпня, на Євро-2014 з водних видів спорту починаються виступи стрибунів у воду і плавців.