Українка Людмила Оляновська завоювала срібну медаль на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

1073

Людмила Оляновская посіла друге місце у змаганнях зі спортивної ходьби на 20 кілометрів на чемпіонаті Європи з легкої атлетики, який проходить в Швейцарії.

Оляновская подолала настільки значну дистанцію за 1 годину 28 хвилин 07 секунд, програвши переможниці, росіянці Алембековій, трохи менше десяти секунд. Третє місце посіла Анєжка Драготова з Чехії - 1: 28.08.

Інші представниці України результатами не порадували. Інна Кашина посіла лише 23-е місце, а Василина Вітовчук і зовсім була дискваліфікована.

Чемпіонат з легкої атлетики Європи, який проходить в Цюріху, завершиться 17 серпня.