Українська дзюдоїстка Дарина Білодід виграла міжнародний турнір

2369

Дарина Білодід виграла міжнародний турнір Eurоpean Judo Open Women, який проходив в столиці Чехії Празі.

У фіналі вагової категорії 48+ кг українка виявилася сильнішою за іспанку Сінту Гарсії Месу. Всього на шляху до титулу Білодід перемогла в п'яти сутичках.

Нагадаємо, у вересні 2016 року Білодід перемогла на молодіжному чемпіонаті Європи, де її суперницями були спортсменки на 3-4 роки старші.

Ще одна українка Анастасія Сапсай вийшла в бронзовий фінал у ваговій категорії 78+ кг, де зуміла вирвати медаль в боротьбі з представницею Угорщини Мерседес Шігетварі.

Відзначимо, що в польському місті Катовіце завершився Відкритий континентальний Кубок Європи з дзюдо серед чоловіків, на якому представники України змогли виграти три медалі.

У категорії до 66 кг чемпіоном став представник Києва Богдан Ядов, який у фіналі виявився сильнішим за ще одного представника України - Геворга Хачатряна з Дніпра.

Бронзову нагороду в Польщі зміг виграти львів'янин Сергій Дребот, який змагався в категорії до 73 кг.

Джерело: ZN.UA