Українці стали чемпіонами світу з кікбоксингу

Україну представляли спортсмени Луганської області, вихованці Школи гун-фу "Дракон і Тигр" міського клубу східних бойових та оздоровчих систем м. Сєвєродонецька досвідчені спортсмени Красюк Михайло і Чернов Артур

Нападаючий "Барселони" і збірної Аргентини Ліонель Мессі повідомив в Instagram, що незабаром вдруге стане батьком

Українка Світоліна вийшла до чвертьфіналу тенісного турніру у Марокко

У другому колі змагань перша ракетка країни здолала американку Крістін Макхейл

Володимир Кличко не має наміру завершувати кар'єру найближчим часом

Чемпіон світу в суперважкій вазі за версіями WBA, WBO, IBF і IBO Володимир Кличко заявив, що має намір продовжувати професійну кар'єру, незважаючи на те, що йому нещодавно виповнилося 39

Збірна України з хокею програла четвертий матч поспіль на чемпіонаті світу

23 квітня у Кракові (Польща) на чемпіонаті світу-2015 з хокею серед чоловічих команд групи А 1-го Дивізіону проходять матчі четвертого туру. Збірна України зазнала четвертої поразки поспіль, програвши цього разу команді Угорщини з рахунком 2:4

Лукашенко організовує гандбольні матчі між Україною та Росією

Президент Білорусії Олександр Лукашенко організовує матчі між гандбольними збірними України і Росії, які раніше переносилися кілька разів

Український бігун Віталій Шафар увійшов до десятки кращих на Бостонському марафоні

Український легкоатлет Віталій Шафар посів десяте місце в Бостонському марафоні

Український важкоатлет Олег Прошак став чемпіоном Європи з важкої атлетики

Олег Прошак отримав золото у найважчій категорії - понад 105 кг на чемпіонаті Європи з важкої атлетики, який проходив в Грузії

На командному чемпіонаті світу українські шахісти обіграли збірну Росії з рахунком 2,5-1,5

У першому турі командного чемпіонату світу з шахів, що проходить у вірменському Цахкадзорі, збірна України обіграла команду Росії з загальним рахунком 2,5-1,5

Гімнаст Олег Верняєв став абсолютним чемпіоном Європи

21-річний українець Олег Верняєв здобув титул абсолютного чемпіона Європи серед багатоборців на першості континенту зі спортивної гімнастики у французькому Монпельє

18-кратна переможниця Australian Open Тельма Койн-Лонг померла у віці 96 років

У Сіднеї на 97-му році життя померла колишня австралійська тенісистка Тельма Койн-Лонг. Про це повідомляється на офіційному сайті Жіночої тенісної асоціації (WTA)

Українка Юлія Калина стала чемпіонкою Європи з важкої атлетики

Юлія Калина вперше у кар'єрі піднялася на найвищу сходинку подіуму міжнародних змагань, вигравши золото чемпіонату Європи у Тбілісі у ваговій категорії 63 кг

Українка Юлія Паратова стала чемпіонкою Європи з важкої атлетики

На чемпіонаті Європи з важкої атлетики в Тбілісі з'явилася перша українська медаль. Фаворитка змагань у ваговій категорії 53 кг українка Юлія Паратова підтвердила свій статус, здобувши друге в кар'єрі європейське золото

Українка Ганна Різатдінова завоювала дві медалі з художньої гімнастики

Українка Ганна Різатдінова завоювала дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики, який проходив в італійському місті Пезаро

Володимир Кличко має намір завершити спортивну кар'єру

Чемпіон боксу у важких категоріях IBF, IBO, WBO і WBA Володимир Кличко заявив про можливе закінчення своєї кар'єри професійного боксера

Руслана заспіває гімн України перед боєм Кличко-Дженнінгс

Перед поєдинком між чемпіоном світу за версіями IBF, WBA, WBО, IBO українцем Володимиром Кличком з американцем Брайантом Дженнингсом гімн України виконає співачка Руслана

Українка Музичук стала чемпіонкою світу з шахів

Українка Марія Музичук стала чемпіонкою світу з шахів серед жінок

Українська шахістка Музичук і росіянка зіграють у фіналі ЧС з шахів

Українка Марія Музичук зі Стрия Львівської області вийшла на головний матч всесвітнього форуму найсильніших шахісток, де зіграє з росіянкою Наталією Погоніною

Українські лучники завоювали в Греції чотири медалі

У грецькому місті Марафон відбувся Гран-Прі Європи зі стрільби з лука. Змагання стали відбірковими на I Європейські ігри в Баку

У Львові проходить чемпіонат України із шашок

У Львові триває чемпіонат України із шашок. Битви інтелектів точаться у трьох вікових групах: юні надії, кадети та юніори