Українська біатлоністка Анастасія Меркушина здобула срібло у спринтерській гонці

1074

Українські біатлоністи продовжили серію успішних виступів на Кубку IBU, що триває в Австрії. Анастасія Меркушина посіла друге місце у спринтерській гонці Кубка IBU в Обертілліасі, пише Zaxid.net.

19-річна українська біатлоністка на 33,5 секунди  відстала від переможниці Федеріки Санфіліппо з Італії. Третє місце посіла Анна Щербініна з Росії.

Ірина Варвинець, яка напередодні потішила вболівальників другим місцем в індивідуальній гонці, сьогодні зайняла 10-е місце, припустившись одного промаху.

Нагадаємо, раніше український біатлоніст Віталій Кільчицький в блискучому стилі виграв індивідуальну гонку на етапі Кубку IBU, здобувши першу в кар'єрі золоту медаль.