Український бігун Віталій Шафар увійшов до десятки кращих на Бостонському марафоні

1312

Український легкоатлет Віталій Шафар посів десяте місце в Бостонському марафоні. Про це повідомляється на офіційній сторінці змагань у Facebook. Бігун з України подолав марафонську дистанцію за 2 години 13 хвилин 52 секунди.

Переможцем марафону вдруге став ефіоп Лесіса Десіса, який пробіг за 2 години 9 хвилин 17 секунд. Він на 31 секунду випередив свого співвітчизника Йемане Цегая, а третім став кенієць Вілсон Чебет.

У 2013 році Лесіса також виграв Бостонський марафон. Ефіоп і велика частина бігунів вже фінішували до того моменту, коли в глядацькій зоні спрацювали два саморобних вибухових пристрої. В результаті двох вибухів загинули три людини, постраждали 264. Винним у теракті був визнаний уродженець Чечні Джохар Царнаєв.

Бостонський марафон входить в World Marathon Majors - серію престижних щорічних змагань серед марафонців. За участь у Бостонському, Лондонському, Берлінському, Чиказькому, Нью-Йоркському і Токійському марафонах бігуни отримують залікові бали. Переможець серії нагороджується премією у розмірі півмільйона доларів.