Збірна України з хокею програла четвертий матч поспіль на чемпіонаті світу

1134

23 квітня у Кракові (Польща) на чемпіонаті світу-2015 з хокею серед чоловічих команд групи А 1-го Дивізіону проходять матчі четвертого туру. Збірна України зазнала четвертої поразки поспіль, програвши цього разу команді Угорщини з рахунком 2:4.

У першому періоді жодній з команд не вдалося вразити ворота суперників. Рахунок у матчі був відкритий у другій двадцятихвилинці. Спочатку українці зусиллями Романа Благого реалізували більшість (25-а хвилина), а потім збільшили свою перевагу - шайбу закинув Артем Гніденко (35). Через 12 хвилин угорцям вдалося відіграти одну шайбу, її автором став Андрій Сарауер (37).

У третьому періоді підопічні Олександра Годинюка не змогли стримати натиск суперників, які тричі засмутили українського голкіпера Едуарда Захарченка - у більшості (5х3) Даніель Когер (52), потім Андрій Сарауер (57) оформив дубль і остаточний рахунок встановив Іштван Софрон (58).

У підсумку - поразка українців з рахунком 2:4. Нагадаємо, раніше збірна України вже зазнала трьох поразок: в першому турі від команди Казахстану (2:5), у другому - від Італії (1:2 ОТ), в третьому - від Польщі (2:3).

Ще в одному матчі сьогоднішнього ігрового дня збірна Японії здобула перемогу над командою Італії (3:2) і, набравши 3 очки, змістила збірну України на останнє місце.

Після чотирьох турів збірна України займає останнє, шосте місце, маючи в активі 1 очко (за поразку в овертаймі від Італії). У заключному, п'ятому турі суперниками українців будуть японці. Цей матч для нашої команди буде останнім шансом зберегти прописку в Дивізіоні 1А. Для японців досить набрати в поєдинку одне очко, а українцям необхідна перемога в основний час.

Чемпіонат світу в Кракові завершиться 25 квітня.