Українські лучники завоювали в Греції чотири медалі

1182

У грецькому місті Марафон відбувся Гран-Прі Європи зі стрільби з лука. Змагання стали відбірковими на I Європейські ігри в Баку.

Було розіграно 14 комплектів нагород. У турнірі взяли участь 18 команд. Збірна України завоювала чотири медалі - дві золоті та дві бронзові.

Переможцями стали Маркіян Івашко в індивідуальній першості та Георгій Іваницький з Веронікою Марченко у змаганнях змішаних команд.

У командному турнірі бронзу вибороли чоловіча збірна у складі Георгія Іваницького, Віктора Рубана та Маркіяна Івашка та жіноча збірна у складі Вероніки Марченко, Лідії Січенікова та Анастасії Павлової.

У командному заліку збірна України посіла друге місце. Першими стали господарі турніру - команда Туреччини, яка завоювала 3 золоті, 1 срібну та 1 бронзову нагороди. Третє місце розділили норвежці та білоруси (по 2-0-0).

Завдяки відмінному виступу в Греції українські спортсмени гарантували собі 6 ліцензій (3 чоловічі, 3 жіночі) для участі в I Європейських іграх, які влітку буде приймати Баку.