Українка Анна Соловей виграла срібло чемпіонату світу з велоспорту

1221

В Іспанії завершилася жіноча гонка. 22-річна луганчанка Ганна Соловей виграла срібло чемпіонату світу з велоспорту в іспанському місті  Понферрада.

Дівчина прийшла до фінішу 29-кілометрового заїзду з 18-секундним відставанням від переможниці німкені Лізи Бреннауер і менш ніж 3-секундним перевагою над американкою Евелін Стівенс. Ще одна представниця України Тетяна Рябченко фінішувала 20-ю.

Таким чином, Соловей стала першою за 14 років представницею України, якій вдалося завоювати нагороду світової першості під елітної категорії: на ЧС-2000 у цій же дисципліні переможцем ставав українець Сергій Гончар.

Українка була найкращою на двох відсіченнях, але в підсумку їй не вистачило сил, щоб швидше пройти фінальні відрізки. Адже заїзд в Понферраді виявився справді важким - це найдовша відстань за останні 20 років, на 7 кілометрів довша, ніж торішня дистанція на ЧС у Флоренції. Також на трасі було кілька підйомів і спусків.

Соловей підтвердила, що є лідером збірної України, адже ще кілька років тому її кар'єра була під великим питанням - велосипедистка отримала дворічну дискваліфікацію за вживання заборонених препаратів. Але луганчанка не кинув тренуватися і повернулася у великий спорт з хорошою готовністю.