Українець виграв золото Кубка світу з біатлону

1182

Учора в рамках шостого етапу Кубка світу з біатлону відбулася чоловіча індивідуальна гонка на 20 км з чотирма вогневими рубежами. Сенсацією змагань став український біатлоніст Сергій Седнєв.

Сергій Седнєв - єдиний із 10 найсильніших не допустив жодного промаху і виграв у австрійця Даніеля Мезотіча що зайняв друге місце  45 секунд. Непередбачувано став третім француз Алексіс Бет - вперше в кар'єрі. Раніше 23-річний француз не піднімався вище 16-го місця в гонках Кубка світу.

На тлі такого блискучого виступу тріумфатора гонки, в тіні залишилися досягнення інших наших біатлоністів. Українець Андрій Дериземля провів непогану гонку, потрапивши до двадцятки найсильніших. А якщо б багаторічного лідера нашої команди в черговий раз не підвела остання стрільба, бути б Андрію на п'єдесталі пошани. Не можна не відзначити також і перші в сезоні кубкові очки капітана нашої команди В'ячеслава Деркача.

Завдяки відмінній гонці, в Кубку націй Україна обійшла збірну США і повернула собі восьме місце. А сам Сергій Седнів повернувся до числа 30-ти найсильніших в заліку Кубка світу. До речі, це лише друга перемога українських чоловіків на етапах Кубка світу. Раніше тут же, у Антхольці, успіху добивався Андрій Дериземля, який виграв у 2003 р. гонку з масовим стартом. Нагадаємо, що також саме тут в 2007 р. Андрій здобув для України єдину поки чоловічу медаль чемпіонатів світу - у спринтерській гонці.