ФК "Дніпро" і ФК "Динамо" зіграють в 1/4 фіналу Ліги Європи

1285
ФК

Вчора київське "Динамо" і дніпропетровське "Дніпро" подарували своїм уболівальникам справжнє свято, добувши путівки до чвертьфіналу Ліги Європи.

Так, кияни на рідному НСК "Олімпійський" розгромили гостей з Англії - 5:2. Це при тому, що перший матч проти "Евертона" динамівці програли 1:2.

Голи у команди Реброва забивали Ярмоленко, Теодорчик, Велозу, Гусєв і Антунеш.

Вже після матчу головний тренер київського "Динамо" Сергій Ребров у флеш-інтерв'ю телеканалу "Футбол 2" підбив підсумок матчу - : "Я радий за хлопців. Вони дійсно подарували свято всієї України і нікого не залишили байдужим. Так, пропустили кілька м'ячів, але напевно, тим і цікавий футбол. І потрібно подякувати хлопцям, які дійсно віддали всі сили на полі... Я чув, яка була тиша за рахунку 1:1. Добре, що ми забили другий м'яч, і всі піднеслися духом. Трибуни повинні допомагати футболістам. Їм сто відсотків потрібна ця підтримка".

В іншому матчі "Дніпро" буквально вигриз свою першу в історії клубу чвертьфінальну европутівку у "Аякса".

Перший матч у Києві команда Мирона Маркевича виграла з рахунком 1:0, але матч-відповідь в Амстердамі програла 1:2. Однак "Дніпро" крокує до чвертьфіналу завдяки голу, забитому в гостях.