Українка Яна Шемякіна завоювала медаль Кубка світу з фехтування

1126

Українська шпажистка Яна Шемякіна завоювала свою першу нагороду в поточному сезоні. На етапі кубка світу в Хучжоу бронзова призерка ЧС-2014 піднялася на третю сходинку п'єдесталу пошани.

Успішно обігравши росіянку Олександру Магдич і трьох господинь турніру - Гун Жун Хоу, Ін Мін Хоу і Юджі Сун, Яна у півфіналі поступилася лідеру світового рейтингу і майбутній переможниці турніру венгерці Емеше Сас.

У командному турнірі, який відбувся вслід за індивідуальними змаганнями, українки завоювали тринадцяте місце.

Правом боротися в чвертьфіналі наші спортсменки поступилися китаянкам (37:44), далі з розривом в один укол зазнали поразки від Румунії (42:43) і в боротьбі за 13-16 місця обіграли спочатку Францію (28:27), а після - Швейцарію (41:40).