Ванессу Мей дискваліфікували за фальсифікацію результатів в гірських лижах

1189

Міжнародна федерація лижних видів спорту (FIS) дискваліфікувала на чотири роки скрипачку Ванессу Мей за порушення правил кваліфікаційних змагань перед Олімпіадою в Сочі.

Про це повідомляється на офіційному сайті FIS, передає Lenta.ru

Асоціація лижного спорту Словенії знайшла докази того, що результати, які Мей показала в січні 2014 року, були сфальсифіковані тайськими спортивними чиновниками. За інформацією FIS, вони шляхом махінацій внесли зміни в протокол змагань.

Щоб заробити необхідні для відбору на Олімпіаду очки, Мей повинна була виступити на етапах в Швеції, Норвегії, Словенії та Швейцарії.

У підсумку спортсменка взяла участь у змаганнях гірськолижниць на Олімпійських іграх в Сочі, зайнявши 67-е місце в гігантському слаломі. За підсумками двох спроб Мей, що вийшла на старт під прізвищем батька - Ванакорн, відстала від здобувшої золото словенки Тіни Мазе більш ніж на 50 секунд і зайняла останнє місце серед фінішувавших спортсменок.