Із сезону 2015/2016 Україну в єврокубках представлятиме п'ять команд замість шести. Це сталося через те, що в УЄФА вирішили обмежити максимальну кількість команд з однієї країни в Лізі Європи до трьох клубів.
Втратили по одному представнику команди, що займають у рейтингу УЄФА 7-9 позиції (Україна, Росія і Голландія).
Також з наступного сезону переможець Ліги Європи потрапить у груповий етап Ліги чемпіонів. Поправки стосуються трьох найближчих єврокубкових сезонів 2015/16 - 2017/18.
Нагадаємо, в нинішньому сезоні в Лізі Європи від України буде брати участь "Металіст", "Динамо", "Чорноморець" і "Зоря", яка кваліфікувалася замість донецького "Металурга".
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ