Сенсаційна поразка господарів Чемпіонату світу-2014, Німеччина розгромила Бразилію з рахунком 7:1

984

Збірна Німеччини розгромила Бразилію 7:1 у матчі 1/2 фіналу чемпіонату світу-2014, вперше за 12 років вийшовши у фінал світового форуму.

Господарі турніру були повалені на початку поєдинку - протягом 18 хвилин німці забили у їхні ворота 5 голів, скориставшись великими пробоїнами в обороні опонента. Томас Мюллер, Мірослав Клозе, двічі Тоні Кроос, а також Самі Хедіра зробили рахунок не тільки непристойним для "селесао", а й фактично переможним.

У другому таймі переможну крапку поставив Андре Шюррле, двічі розписавшись у воротах Бразилії. А бразилець Оскар лише спробував підсолодити гірку пігулку розгрому, розкривши Мануеля Нойєра за мить до фінального свистка - 7:1.

У фіналі німці зустрінуться з переможцем другого полуфального протистояння - Нідерланди - Аргентина, яке відбудеться 9 липня в Сан-Паулу.

Нагадаємо, що німці вперше з ЧС-2002 вийшли у фінал турніру. На японо-корейському чемпіонаті у вирішальній зустрічі "Бундестім" поступився саме бразильцям.

Відзначимо, що збірна Бразилії вперше за 12 років програла на своєму полі, а якщо взяти офіційні поєдинки, то - і зовсім в півфіналі Кубку Америки-1975 - Перу 1:3. І що саме примітно - у цьому ж місті.

Але найголовніше, що Бразилія зазнала найбільшої поразки у своїй історії. Раніше в 1920 році Уругвай обігравав "селесао" 6:0.

Також слід відзначити ще одне неабияке статистичне досягнення у звітному поєдинку - Мирослав Клозе став кращим бомбардиром в історії чемпіонатів світу. На його рахунку 16 голів і він випередив екс-зірку бразильців Роналдо.