Українка Дарина Зевіна завоювала повний комплект нагород чемпіонату з плавання

1090

Українка Дарина Зевіна завоювала повний комплект медалей у плаванні на спині на відкритому чемпіонаті Франції. Про це повідомили в Федерації плавання України.

Зевіна стала чемпіонкою на дистанції 100 м на спині (результат - 1:00.94). Срібну медаль спортсменка завоювала на дистанції 50 м на спині (28.74), а бронзову - на дистанції 200 м на спині (2:12.31).

"За рівнем учасників ці змагання прирівнюють до дорослого чемпіонату Європи з плавання. Адже участь в них брали чемпіони та призери Олімпійських ігор та чемпіонатів світу", - заявив тренер Андрій хлопці.

Відкритий чемпіонат Франції проходив 4-5 липня в Віші. Участь у ньому взяли близько 300 спорсменов з 30 країн світу, в тому числі збірні команди Бразилії, Австралії та Нової Зеландії.