Українці завоювали дві бронзові медалі на ЧЄ зі спортивної боротьби

1020

18 червня, у польському Катовіце на чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби завершилися змагання у борців вільного стилю. Були розіграні медалі в чотирьох вагових категоріях.

Україна завоювала дві бронзові нагороди. Їх володарями стали Тарас Маркович у ваговій категорії до 55 кг і Мраз Джафарян (до 84 кг).

Маркович у півфіналі поступився росіянину Таміру Гармаєву (3:6), який згодом став срібним призером.

У боротьбі за бронзу українець спочатку розгромив естонця Стіна Орава (0:10), а потім грузина Рамаза Дарчідзе (10:4).

Мраз Джафарян у півфіналі програв азербайджанцю Нурмагомеду Гаджієву (2:5), який виграв пізніше золото, а в поєдинку за бронзу переміг болгарина Младена Василева (8:0).

Сергій Пономаренко (до 66 кг) поступився в 1/8 фіналу італійцеві Коко Джанлуці (6:7) і посів у підсумку 13-е місце.

Данило Картавий в категорії до 120 кг не зміг пробитися до чвертьфіналу, програвши німцю Іллі Литвинову (2:6) і посів підсумкове 11-е місце.

Відзначимо, що днем раніше нагородами розжилися інші представники України - Муразов Мчелідзе (до 96 кг) завоював золото, Олексій Щербак (до 74 кг) - срібло, Петро Білейчук (до 60 кг) - бронзу.

У загальнокомандному медальному українські борці посіли четверте місце, завоювавши п'ять медалей - одну золоту, одну срібну та три бронзових. Першими стали грузини (3-2-0), другими росіяни (2-2-1), третіми - турки (1-1-4).