Українці здобули першу перемогу на чемпіонаті світу з хокею

988

Збірна України з хокею здобула першу перемогу на Чемпіонаті світу в дивізіоні 1А, обігравши Угорщину 3:0.

Після невдалого старту і програши в овертаймі 2:3 австрійцям підопічні Андрія Назарова зуміли реабілітуватися перед уболівальниками - реалізувати свої моменти в більшості і надійно зіграти в меншості. Також нарешті проявив себе з хорошого боку голкіпер Сергій Гайдученко.

Українці обіграли Угорщину на чемпіонатах світу вперше з 2008 року, коли саме ця команда не пустила "синьо- жовтих" у топ- дивізіон, завдавши несподіваної поразки Україні 4:2. Також збірна програла угорцям і в 2012 році - 1:3. Всі ті невдачі виявилися дуже болючими, тому перемога на нинішньому Чемпіонаті світу важлива з точки зору психології.

Таким чином, завдяки перемозі над Угорщиною та осічок конкурентів, українці посідають після двох турів прохідне друге місце. У вівторок команду Андрія Назарова чекає вихідний, а вже 23 квітня - важливий матч з Японією, яка вже встигла піднести сюрприз і обіграти на старті Словенію 2:1.

В цілому, збірна поки не переконала в тому, що хоча б чимось відрізняється від команди зразка останніх 6-7 років. Навіть з повністю зміненим тренерським штабом, натуралізованим росіянином "синьо-жовті " демонструють ту ж гру, що й раніше - з тими ж проблемами і позитивними сторонами. Адже цього вже недостатньо, щоб перемагати команди, які ще 10 років тому вважалися навіть не середняками світового хокею.

Особливо проблеми були видні в першому матчі з Австрією - цю команду українці не можуть обіграти на ЧС вже давно, хоча найчастіше проводять непогані матчі з хорошим настроєм. Однак у дебюті чемпіонату українців підвів воротар, не виручив в ключових моментах і заробив 4 хвилини штрафу. Втім, нічия в основний час і зароблене очко дає українцям хороші шанси на успіх.

Угорщина - Україна 0:3 (0:1 , 0:2 , 0:0)