Українка Юлія Джима завоювала срібло на етапі Кубка світу з біатлону

811

Українська біатлоністка Юлія Джима завоювала друге місце в гонці переслідування на етапі Кубка світу. Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Українка, яка стартувала за підсумками спринтерської гонки на п'ятій позиції, рівно пройшла всю дистанцію, не допустила жодного промаху на вогневих рубежах, в той час як практично всі основні суперниці допускали помилки на стрільбі. Обігнати її зуміла тільки Сінневе Солемдаль, яка стартувала пізніше (6-тою за підсумками спринту), але була значно швидшою по ходу дистанції. При цьому, норвежка допустила один промах на стрільбі. Третьою фінішувала польська спортсменка Христина Палка ( 0 промахів, стартувала 11-ю).

Також у першій десятці фінішували сестри Валентина та Віта Семеренко - 7-а і 8-а позиції відповідно, що є великим проривом для обох. У спринті вони фінішували 22-ю і 24 -ю. При цьому Валентина допустила два промахи, а Віта - один. Обидві спортсменки показали відмінну швидкість на дистанції.