Феттель став чотириразовим чемпіоном "Формули-1"

738
Феттель став чотириразовим чемпіоном

Пілот гоночної команди "Ред Булл Рейсінг-Рено" Себастьян Феттель виграв Гран-прі Індії і вчетверте поспіль виграв титул чемпіона світу в класі "Формула-1", а його команда завоювала четвертий поспіль Кубок конструкторів.

Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

У гонці на індійському автодромі, розташованому в 40 км від Делі, Феттель виграв з великою перевагою, обігнавши на 30 секунд Ніко Росберга і на 40 секунд - Романа Гросжана.

Перемога на індійській гонці дозволила Феттелю набрати 322 бали і стати недосяжним для своїх суперників. Другим у загальному заліку іде Фернандо Алонсо - 207 балів, а  третє місце у Кімі Райкконена - 183 бали.

Також недосяжним став "Ред Булл Рейсінг-Рено" в Кубку конструкторів - 470 балів. На другому місці команда "Мерседес" набрала 313 балів, а у "Феррарі" - 309. Наступний етап "Формули-1" відбудеться 3 листопада, в Абу - Дабі (ОАЕ).