Капітан Мілана поліз у бійку після матчу Ліги чемпіонів

1148
 Перший матч 1 / 8 фіналу розіграшу Ліги чемпіонів між «Міланом» і «Тоттенхемом» (0:1) завершився масовою бійкою, винуватцем якої виступив капітан «россонері» Дженаро Гаттузо.

У середині другого тайму, в момент напруження емоцій на полі, він вдарив в обличчя одного з помічників наставника "Тоттенхема" Гаррі Реднаппа. З незрозумілих причин, рефері, який бачив епізод як на долоні, вирішив не карати Гаттузо. Хвилинами раніше суддя не вилучив з поля Фламіні, котрий в стрибку двома ногами вперед завдав важку травму Чорлуці.

Помилки рефері розпалили атмосферу до межі. Відразу після фінального свистка, що сповістив про перемогу «Тоттенхема», Гаттузо кинувся у бік тренера і завдав тому удар головою в обличчя.

В результаті зав'язалася масова бійка, яку вдалося нейтралізувати з великими труднощами. Капітана «россонері», якого міланці відтягали від тренера мало не всією командою, судячи з усього, чекає тривала дискваліфікація.

«Я втратив контроль над собою, не хочу шукати виправдань за скоєне, - заявив після матчу Гаттузо. - Готовий повністю взяти відповідальність за цей вчинок на себе. Я перенервував, не хотів сперечатися з футболістами, тому відразу зчепився з тренером «шпор». Я був неправий».

Крім очок і Гаттузо, «россонері» втратили в цьому матчі і свого голкіпера Крістіана Абб'яті, що отримав травму на самому початку зустрічі після зіткнення з автором переможного гола Пітером Краучем.