Українська тенісистка Леся Цуренко з розгромної перемоги стартувала на турнірі в Москві

1534

Українська тенісистка Леся Цуренко з розкішної перемоги стартувала на московському турнірі Кубок Кремля.

У першому колі змагання 37-а ракетка світу з рахунком 6:3, 6:1 розгромила сербку Олександру Круніч, яка займає у світовому рейтингу 94-е місце.

За 59 хвилин, які тривав матч, українка виграла шостій геймів на подачі Круніч і програла дві на своїй. Навиліт тенісистки не подавали, при цьому Леся припустилася чотирьох подвійних помилок, а її суперниця - однієї.

За вихід до чвертьфіналу турніру Цуренко зіграє з переможницею матчу між словачкою Анною-Кароліною Шмідловою (8) і білорускою Олександрою Соснович (Q).