Спорт

Чемпіонку світу з шахів виключили зі збірної Ірану за відмову надіти хіджаб

Іранську шахістку Дорсі Дерахшані, яка не одягнула хіджаб на один з матчів турніру в Гібралтарі, виключили з національної збірної

Василь Ломаченко став кращим боксером 2016 року

Українського боксера Василя Ломаченка визнали найкращим боксером 2016 за версією відвідувачів авторитетного боксерського порталу World Boxing News

Українські шпажисти виграли срібло на етапі Кубка світу

Національна команда України з фехтування на шпагах завоювала срібні нагороди етапу Кубка світу в канадському Ванкувері

Російські футболісти виходять із запою за допомогою кокаїну

Російські футболісти розповіли журналісту, що вживають кокаїн, щоб вийти з запою

Українські фігуристи завоювали майже все "золото" на Ice Star 2016

Українські фігуристи перемогли майже в усіх категоріях на міжнародних змаганнях в Мінську Ice Star 2016

Кличко отримав травму і не вийде на ринг до кінця 2016 року

Володимир Кличко під час тренування отримав травму литкового м'яза, тому поєдинок проти володаря поясу IBF британця Ентоні Джошуа не відбудуться

Льюіс Хемілтон став триразовим чемпіоном світу Формули-1

Після тріумфу на Гран-прі США Льюіс Хемілтон став триразовим чемпіоном світу

Порошенко "будуватиме" європейські стадіони в обласних центрах і містах

Президент Петро Порошенко заявив про зміну напряму використання коштів УЄФА в Україні.

ФІФА назвала претендентів на звання кращого тренера 2015 року

Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА) оприлюдни список тренерів, які є кандидатами на звання найкращого в світі за підсумками 2015 року

Українська тенісистка Леся Цуренко з розгромної перемоги стартувала на турнірі в Москві

Українська тенісистка Леся Цуренко з розкішної перемоги стартувала на московському турнірі Кубок Кремля

Українка Юлія Єлістратова завоювала "золото" Кубка світу з триатлону

Українська спортсменка Юлія Єлістратова виграла етап Кубка світу з триатлону, який пройшов в Анталії, Туреччина

В Івано-Франківську відбудеться всеукраїнський тенісний турнір "Stanislaw Cup"

В Івано-Франківську з 16 до 18 жовтня на тенісних кортах відбудеться всеукраїнський турнір II категорії серед юнаків та дівчат до 12 і до 14 років – "Stanislaw Cup"

Українська тенісистка Кіченок Людмила обіграла чинну чемпіонку US Open

У Тяньцзині, Китай, завершилися матчі першого кола тенісного турніру Tianjin Open категорії WTA International за участю українських тенісисток. У центральному матчі українка Кіченок Людмила обіграла діючу переможницю Відкритого чемпіонату США Флавію Пеннетту з Італії

Льюїс Хемілтон став чемпіоном Формули 1

Льюїс Хемілтон здобув чергову перемогу в цьому сезоні, вигравши в Сочі Гран-прі Росії

12-й тур української футбольної Прем'єр-ліги через вибори перенесли на грудень

Керівництво української Прем'єр-ліги прийняло рішення перенести 12-й тур чемпіонату з жовтня на грудень. Тепер базова дата для проведення туру - 5 грудня

На львівському стадіоні "Україна" відбудеться товариський матч пам'яті легендарного українського футболіста Андрія Гусіна

Практично 80% гравців, з якими Андрій Гусін виходив у півфінал Ліги Чемпіонів, приїдуть до Львова на матч пам'яті, який відбудеться в неділю, на стадіоні "Україна" - про це розповів батько футболіста Леонід Гусін під час прес-конференції

Українські гімнастки завоювали медаль на турнірі в Японії

Українські гімнастки у складі Анни Різатдінової, Вікторії Мазур і Олени Дяченко стали срібними призерами престижного турніру Aeon Cup Japan, який проходив у Японії

Запорізький ФК "Металург" готується до ліквідації

Генеральний директор Прем'єр-ліги Петро Іванов в ексклюзивному інтерв'ю програмі "Великий футбол" розповів про ситуацію із запорізьким "Металургом"

Українська тенісистка Тетяна Перебийніс перемогла рак і вирішила відновити кар'єру

Українська тенісистка Тетяна Перебийніс, яка вилікувалася від раку, прийняла рішення відновити спортивну кар'єру

Борець Жан Беленюк став найкращим спортсменом вересня в Україні

Національний олімпійський комітет України визнав найкращим спортсменом країни у вересні чемпіона світу з греко-римської боротьби Жана Беленюка